Odpowiednia dieta

Racjonalna dieta, to terapia pozwalająca na zachowanie zdrowia a także energii przez długie lata. Zdrowa kuracja, to dieta dzięki której czujemy się lekko, mamy siłę do podejmowania działań oraz nowych wyzwań.

Walka z otyłością

Nadwaga to jedna z najpoważniejszych schorzeń w dzisiejszym świecie. Błyskawiczne tempo życia, brak czasu sprawia, że nie mamy czasu na gotowanie zdrowych dań. Fast foody, gotowe mrożonki, przetworzone produkty, posiłki instant potęgują nadprogramowym kilogramom.

Brak spożywania posiłków po godzinie osiemnastej to legenda!

Mnóstwo kuracji odchudzających a także "wspaniałych" sugestii zaleca nam, że nie możemy spożywać potraw po godzinie osiemnastej. Dla wielu z nas procedury takie skutkują jednak nie utratą kilogramów, lecz wręcz jej przyrostem. Czemu tak się dzieje?

W jaki sposób szybko uzyskać piękną figurę i zapomnieć o niepotrzebnych kilogramach

Plaża, słońce, ciepły wiatr przyjemnie otulający nasze ciało. Gorący piasek i świeża bryza morska. To przyjemna perspektywa szczególnie w podczas zimy. Lato kojarzy się z przyjemnością, błogim wypoczynkiem. Założyć seksowną bikini oraz przyciągnąć wzrok rzeszy atrakcyjnych mężczyzn, marzenie każdej kobiety.

Dieta

Problem nadwagi i otyłości jest bardzo powszechny. Zjawisko nadmiernej konsumpcji, życie w biegu, brak aktywności fizycznej, wszystko to przyczynia się do nadmiernej masy ciała.